Hakkımızda

sepettte.com predivne.com.tr predivne.com nealmalı.com.tr nealmali.com.tr nealmalı.com

nealmalı markası , alışverişi sizlere daha kolay,kaliteli ve ekonomik hale getirmek için kurulmuş, genç ve dinamik bir markadır.
Siz değerli müşterilerimiz için kuruluşuna kadar olan süreçte ve devamında tüm zamanımızı düşünerek, kurgulayarak ve yenilikleri araştırarak geçirdik.
Ürün alıcısı olarak kazandığımız tüm bilgi ve deneyimlerimizi, gözlemlerimizi, ihtiyaçlarımızı derledik ve şimdi sizlerin huzurundayız.

Bu süreçte sizler için en kaliteli ürünleri araştırdık. Tek tek kontrol ederek sizler için özenle hazırladık.

sepettte.com üzerinden yapacağınız alışverişleriniz için ürün görsellerinde ve ürün açıklamalarında sizlere tüm detayları vermek için çabaladık.
Sitemizin faaliyete geçmesi ile birlikte Üreten Kadınlarımızın desteğini alarak el emeği ürünleride bulabileceğiniz “Üreten Kadınlar” adıyla bir kategori açtık.
Bizlere ulaşabilmeniz için Trendyol, Dolap, Hepsiburada, N11, PttAvm, Ciceksepeti gibi pazaryerlerinde (sepettte) adı ile yerimizi aldık.

Bizlerinde aynı zamanda bir tüketici olduğunu unutmadan müşterilerimizle empati yaparak kurgumuzu hazırladık.

Amacımız sizlere kaliteyi uygun fiyatla birleştirerek aradığınız herşeyi bulabileceğinizi bildiğiniz tescilli birer marka ( nealmalı predivne )oluşturmaktır.

En önemli hedefimiz ise siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bu hedefe ulaşmak için sürekli kendimizi geliştirerek, yenileyerek devam edeceğimiz bu yolda, yanımızdaki en büyük destekçimiz sizlersiniz.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük gücümüz olacaktır.

sepettte.com ‘a hoşgeldiniz…

Alışveriş Güvenliği

sepettte.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır.

sepettte.com ‘ da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3D secure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Keyifli Alışverişler Dileriz.

Bilgilendirme
İletişim/Sosyal Medya